E rëndë në Itali, 35-vjeçarja vritet nga ish-partneri i saj përpara një restoranti

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.01.2023, 14:31

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Romë. Një 35-vjeçare është vrarë mbrëmjen e djeshme në kryeqytet nga ish-partneri. Tragjedia ndodhi pas një debati mes dyshes. Konkretisht ngjarja ka ndodhur në periferi të Fidenes, përballë një restoranti. Burri arriti tek gruaja pasi debatoi me të, më pas e detyroi të largohej nga restoranti dhe e qëlloi disa herë. Policia ka ndërhyrë menjëherë dhe ka arrestuar vrasësin që tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit