38-vjeçari në Tiranë rreh xhaxhain e tij

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 14.01.2023, 11:28

Policia e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar pasi akuzohet për dhunë. Sipas burimeve zyrtare shtetasi D.Xh ka dhunuar xhaxhain e tij. Shkaqet e ngjarjes nuk dihen ende, teksa pritet masa ndaj dhunuesit.

“D. Xh., 38 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj xhaxhait të tij”– njofton policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit