Ky është i riu që vdiq sot në Mitrovicë (Foto)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.01.2023, 18:57

Një viktimë, rreth 15 vjeçar, ka rënë sot nga një ndërtesë në rrugën “Luan Haradinaj” në Mitrovicë.

Policia bën të ditur se viktima nuk iu ka mbijetuar lëndimeve të marra.

“Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kan nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit” ka deklaruarzëdhënësi i policisë, Avni Zaiti.

Me urdhër të prokurorisë, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit