Sërish parashutë për Luiz Ejllin, Big Brother kyç brenda banorët

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 12.01.2023, 12:49

Publiku vazhdon ende mbështetjen e madhe për këngëtarin Luiz Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother. Në çdo rrejt social, mjafton të navigosh pak minuta sheh dhjetra postime të qytetarëve, që dalin në mbështetje të Luizit, i cili po kalon një moment të vështirë brenda shtëpisë.

Së fundmi, për Luizin është ngritur një parashutë, që mban një mesazh shumë të fortë, por produksioni e ka ndaluar që banorët të shohin. Atyre u është dhënë një komunikim se duhet të mbyllen në dhomën e gjumit, pasi po vjen një parashutë.

Nuk dihet nëse Luizi e ka marrë mesazhin për mbështetjen e madhe, por produksioni nuk është hera e parë që e luan këtë gjë.

Edhe ditën e djeshme, Luizit iu ndalua qëndrimi në oborr, për të parë dronin që i kishin dërguar. Kujtojmë se këngëtari është në nominim për ditën e shtunë dhe rrezikon largimin, nëse mbështetësit nuk e votojnë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit