Arrestohet pas 11 ditë vushtrriasi, shtiu me armë zjarri natën e vitit të ri

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 12.01.2023, 10:32

Një person është arrestuar në Vushtrri pasi më 31 dhjetor 2022 shtiu me armë zjarri. Atij i është konfiskuar një pistoletë me gaz e kalibrit 9 mm.

Raporti policor:

Vushtrri 31.12.2022 -23:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti me datë 31.12.2022 ka shtënë me armë zjarri. Është konfiskuar një pistoletë me gaz e kalibrit 9 mm dhe një karikator. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit