Burri u kap duke bërë seks në publik/ Identifikohet nga gruaja pasi ia shpërndanë videot në Instagram e Facebook

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 11.01.2023, 19:31

Një burrë që u kap në kamera duke bërë seks me një grua në publik, në pamjet që u bënë virale globalisht u identifikua nga e dashura e tij.

Joe Firby, 23-vjeç, nga Gateshead, u afeksionua me Kelly Cousins, ​​pasi takoi 35-vjeçaren në palestër dhe shkoi në një takim me të në qendër të qytetit të Liverpool.

Një video e çiftit në Sheshin e Koncerteve u postua në mediat sociale, duke përfshirë Instagram dhe Facebook, çka inicioi një hetim policor.

Firby u identifikua në pamjet nga e dashura e tij në atë kohë, ndërsa Cousins ​​u identifikua nga punonjësja e saj sociale. Firby, i cili nuk ka asnjë dënim të mëparshëm, u paraqit sot për dënim në Gjykatën e Magjistraturës Sefton, pasi u deklarua fajtor për shkeljen e mirësjelljes publike në dhjetor.

Ai u dënua me punë në komunitet për 12 muaj dhe u urdhërua të kryente 120 orë punë pa pagesë. Ai gjithashtu duhet të paguajë 120 £ shpenzimet gjyqësore dhe një shtesë prej 114 £.

Cousins, një nënë e katër fëmijëve, gjithashtu u deklarua fajtore për veprën penale dhe iu dha një dënim me burg 10-javor në nëntor 2022.

Ajo u urdhërua gjithashtu të kryente 40 orë punë pa pagesë dhe 25 ditë aktiviteti rehabilitimi pranë Shërbimit të Provës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit