Vetëvritet me armë gjahu burri në Shkodër

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 11.01.2023, 12:05

Një burrë i moshuar në Shkodër me iniciale M.M 81-vjeç i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Njoftim i Policisë:

Rreth orës 10:15, në fshatin Trush, Shkodër, dyshohet se shtetasi M. M., 81 vjeç, është vetëvrarë me armë gjahu, në banesën e tij.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Shkodër, vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit