Temperatura deri në 18 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 08.01.2023, 07:34

Sot moti do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe shtim vranësirash në pjesën e dytë të ditës. Temperaturat minimale do të luhaten -2 – 8 grade, temperaturat maksimale do të jenë 8 -14 C në veri, 14-18°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri – Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit