Çudira VIP-ash, macja e këngëtares së njohur ka një pasuri prej 97 milionë dollarësh

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 07.01.2023, 13:39

Disa nuk sigurojnë dot një vakt buke, ndërsa disa të tjerë numërojnë miliona dollarë në llogaritë bankare. Në rastin konkret macja e këngëtares së njohur amerikane është e një nga kafshët shtëpiake më të pasura në botë.

Faqja “All About Cats” ka bërë të ditur se cilat janë kafshët shtëpiake më të pasura në botë dhe mes tyre është edhe macja e Taylor Swift. Olivia Benson, siç quhet macja e dashur e këngëtares, ka një pasuri neto me vlerë 97 milionë dollarë. Para Olivias është një mace tjetër, e njohur si Nala Cat, me vlerë rreth 100 milionë dollarë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit