I kishte plasur goma e kamionit dhe po e frynte, ndërron jetë një person në aksin Lezhë-Milot

Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 06.01.2023, 09:09

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Në vendin e quajtur kryeqëzimi i Spitenit, pranë një servisi, një person ka humbur jetën.

Këtij të fundit i kishte plasur goma e kamionit dhe teksa ka qenë duke e fryrë ka humbur jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për rastin, ndërsa nuk dihet emri i të ndjerit.

Vijon...

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit