Eros Grezda i jep fund beqarisë, martohet në “fshehtësi” me këngëtaren shqiptare

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 05.01.2023, 17:48

Sulmuesi i Kombëtares, Eros Grezda i ka dhënë fund beqarisë. 27-vjeçari i cili aktualisht luan për klubin e Manisas në Turqi ka kurorëzuar lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren Ajsel Abazi.

Vetë Grezda pak ditë më parë, në një postim për Vitin e Ri, iu referua vetes dhe të dashurës me etiketimin "Zoti dhe Zonja Grezda" por pa dhënë shumë shpjegime.

No description available.

Këto të fundit i ka dhënë partnerja e tij në InstaStory ku iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve. Ajo ka treguar unazën e martesës dhe ka treguar se ata tani jetojnë bashkë në Izmir ndërsa festat i kanë kaluar në Gjakovë pranë familjes së Grezdës.

No description available.

No description available.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit