“Pse i ke çuar ftesë në Facebook gruas time?!” Burri i shkon në shtëpi shokut virtual të gruas

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02.01.2023, 20:01

Sipas atyre që raportojnë mediat lokale në Kosovë, një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme pas mesnate në Kosovë. Mësohet se F.S i ka shkuar në shtëpi shokut virtual të gruas së tij.

Ai i ka kërkuar llogari këtij të fundit se pse i ka çuar ftesë në Facebook bashkëshortes së tij. Situata përshkallëzoi në kanosje dhe burri i ndjerë i kërcënuar, denoncoi rastin në polici.

I dyshuari ishte larguar nga vendi i ngjarjes, por megjithatë u lokalizua nga policia. Gjatë kontrollit të bërë nga efektivët rezultoi se ishte në gjendje të dehur pasi kishte konsumuar alkool.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit