Kejvina Kthella shpërthen në lot se s’ka cigare: Ku jam këtu?! Në Afrikë?

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02.01.2023, 18:13

Modelja Kejvina Kthella ka shpërthyer në lot në shtëpinë e BBV nga mungesa e cigareve. Olta Gixhari është munduar ta qetësojë por nuk ia ka dalë dot.

Ajo ka nisur të bërtasë para kamerave e shqetësuar se ishte kthyer në subjekt talljeje në sytë e teleshikuesve. Modeles i duket vetja si në Afrikë teksa hedh pyetjen para banorëve të tjerë.

“Tallen njerëzit tani me ne. Të na shohin dhe të qeshin me ne. Ç’është kjo? A do hamë bukë, a do pimë ujë? Ku jam këtu? Në Afrikë?,“-bërtet modelja.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit