Shota: Në vitin 2010 kam bërë foto gjysmë nudo

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.01.2023, 16:31

Shota ka zhvilluar sot një bisedë me Gjonin.

Ajo ka treguar se në vitin 2010 ka bërë fotografi gjysmë nudo.

“Ndonjëherë jam gjykuar keq, ndonjëherë mirë, por pas meje i kanë bërë krejt, unë e kam marr hapin e parë. Kur i kam bërë unë foto në vitin 2010 gjysmë nudo, në atë kohë asnjë shqiptare nuk ka pas”, u shpreh ajo.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit