Kërkohej prej tre ditësh, e moshuara gjendet e mbytur në liqenin e Prespës

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 02.01.2023, 10:13

Një 75-vjeçare është gjetur e pajetë në Liqenin e Prespës. 75-vjeçarja kërkohej prej disa ditësh nga bashkëfshatarët. Ajo jetonte e vetme në banesën e saj.

Trupi është gjetur nga forcat e policisë. Në vendin e ngjarjes po shkojnë ekspertët të cilët do të zbardhin rrethanat, ndërsa pas nxjerrjes së trupit do ti nënshtrohet autopsisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit