Tmerr në Florida/ 36 vjeçari bën seks me qenin në rrugë, tenton arratisjen dhe prish zbukurimet e Krishtlindjeve jashtë kishës

Shkruar nga: Y Pepa | Publikuar më: 07.12.2022, 13:59

Një lagje në Clearwater, Florida, është tronditur nga sjellja e çmendur e një burri, i cili ka bërë seks me një qen në rrugë dhe më pas ka shkatërruar edhe dekorimet e Krishtlindjeve vendosur jashtë një kishe lokale.

Sipas mediave të huaja, 36-vjeçari Chad Mason po shëtiste qenin e mikut të tij, kur papritmas filloi të kryente akte seksuale ndaj kafshës. Skenën tronditëse e panë disa kalimtarë, mes tyre edhe një fëmijë.

Kur disa banorë vendas u përpoqën të ndalonin 36-vjeçarin, ai u përpoq të arratisej dhe në përpjekje prishi edhe zbukurimet e krishtlindjeve jashtë një kishe. Sipas autoriteteve, përveç dëmit që Mason i shkaktoi kishës, ai shkatërroi edhe një kuti postare dhe tentoi të vidhte një automjet për t'u larguar më shpejt nga vendi i ngjarjes.

36-vjeçari tani përballet me një sërë akuzash, por pas arrestimit të tij, Mason u lirua me kusht dhe gjyqi i tij u caktua për tu mbajtur këtë muaj, por ende nuk është caktuar një datë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit