Po mendoni se ku ta festoni Vitin e Ri 2023? Ne kemi vendin perfekt për ju!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30.11.2022, 13:04

Po mendoni se ku ta festoni Vitin e Ri 2023? Ne kemi vendin perfekt për ju, pas derës tuaj.

Nisni një sezon festiv magjik në bregdetin e ëndrrave të Dukley. Ky resort me pesë yje, i vendosur në zemër të Budvës (Mali i Zi) është pa dyshim një nga destinacionet turistike më të dëshiruara në Ballkan, pavarësisht sezonit.

Përjetoni këtë dimër me oferta të personalizuara dhe programe tre ditore të përshtatura për të gjitha moshat.

Më 31 dhjetor ju mund të përjetoni një festë të paharrueshme të Vitit të Ri me një darkë gala buzë detit që krenohet me një menu të gjerë, muzikë live dhe DJ. Çmimi i qëndrimit një natë në akomodimin luksoz të Dukley me një vend të përfshirë në darkën Gala të Vitit të Ri fillon nga 300 € për person.

PAKETA E FESTIMIT TË VITIT TË RI PËRFSHIN:

 • Qëndrim për një natë
 • Darka gala
 • Mëngjesi
 • Përdorimi i palestrës në Harmonia Wellbeing nga Dukley
 • Shërbimi e-car brenda ambienteve të kompleksit
 • Shërbimi shumëgjuhësh
 • Vend-parkimi

Kaloni ditën e parë të Vitit të Ri me familjen dhe miqtë tuaj, duke shijuar BBQ të shijshme dhe ushqime të shijshme të bëra vetë në festën vjetore të Dukley's BBQ Beach. Nisni vitin 2023 me pije, ushqime dhe ëmbëlsira që të ngrohin zemrën, të shoqëruara nga muzika e DJ. Çmimi i konsumit të pakufizuar të ushqimit dhe pijeve është 85 € për person.

Festimi vazhdon në botën e çudirave të fëmijëve, Dukley Kids’ Bazaar, ku më të vegjlit mund të çlirojnë frymën e tyre të festave dhe të kënaqen në një kohë të përsosur familjare me aktivitete të shumta për të gjitha moshat, plotësisht pa pagesë.

Gjatë gjithë sezonit festiv, nga data 23 dhjetor deri më 10 janar, si dhuratë do të përfitoni ulje, 10% zbritje në masazhe dhe një pije falas.

Për të rezervuar qëndrimin tuaj klikoni këtu ose dërgoni kërkesën përmes [email protected]

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit