Vladimir Putin me probleme shëndetësore?! Filmohet duke u mbajtur fort në karrige gjatë takimit zyrtar

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23.11.2022, 21:52

Presidenti rus Vladimir Putin është fotografuar duke kapur fort një karrige dhe duke tundur këmbët pas spekulimeve të vazhdueshme për shëndetin e tij.

Pamjet nga takimi i Putinit të martën me Miguel Díaz-Canel, presidentin e Kubës dhe liderin e partisë komuniste të vendit, treguan presidentin rus të ulur në karrigen e tij ndërsa dyshja flisnin para kamerave.

Gjatë këtij takimi, Putin shihet me fytyrë të fryrë dhe duke buzëqeshur me forcë teksa flet me Díaz-Canel përpara një oxhaku prej mermeri në Moskë. Dora e tij e majtë shihet rreth krahut të karriges së bardhë ku është ulur. Nga ana tjetër dora e djathtë duket se bën lëvizje të pakontrolluara bashkë me këmbën të cilën e përplas vazhdimisht në tokë.

Në foto: Vladimir Putin (djathtas) godet këmbët teksa takohet me Presidentin e Kubës Miguel Diaz-Canel në Kremlin në Rusi të martën

Sot Putin u fotografua në një takim tjetër, këtë herë me Dmitry Mazepin, Kryetar i Bordit të Drejtorëve të Uralchem Group, një prodhues rus. Dyshja u ulën përballë njëri-tjetrit përballë një tavoline të madhe prej druri, të cilën Putin e ka përdorur shpesh për të drejtuar takime. Ashtu si me takimin e tij me presidentin kuban, presidenti rus u fotografua duke u mbajtur fort në skajin e tavolinës së tij, këtë herë me dorën e djathtë.

Të mërkurën, Putin u fotografua në një takim tjetër - këtë herë me Dmitry Mazepin, Kryetar i Bordit të Drejtorëve të Uralchem ​​Group, një prodhues rus. Dyshja u ulën përballë njëri-tjetrit mbi një tavolinë të madhe prej druri, të cilën Putini u pa duke e kapur (majtas)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Adoleshenti në semafor
  Kandidati i parë është adoleshenti , i cili, vrapoi në mes të semaforit të kuq, për të ndihmuar një grua, që mezi tërhiqte një karrocë dore. Ai e pa që ajo ishte në vështirësi dhe se jeshilja ishte hapur për makinat dhe vrapoi që ta ndihmonte.
  I riu nga Tirana
  Kandidati i dytë, është i riu, zemërgjerë dhe shumë fisnik, i cili ndaloi menjëherë, sapo pa që një qytetar nuk po ndihej mirë në rrugë. Shumë të tjerë kishin kaluar dhe e kishin parë, por vetëm ai ndaloi dhe priti aty derisa erdhi ambulanca.
  Studentja që diplomohet
  Kandidatja e tretë është studentja e universitetit Bujqësor, e cila u diplomua me rezultate të shkëlqyera, por preku të gjithë me dedikimin e saj për nënën, që sot nuk jeton më. Ajo tregon mes lotësh se gjithë ecurinë e saj akademike, ia dedikon nënës, që nuk e pa duke veshur uniformën e diplomimit.
  Ultrasit e ekipit të vllaznisë
  Kandidatët e katërt janë Ultrasit e vllaznisë. Ata nuk ngurruan të shprehin gatishmërinë e tyre, për të dalë në ndihmë të banorëve që u përmbytën në ditët me reshje shiu. Ata dolën krah forcave të emergjencave civile dhe atyre ushtarake.
  Gruaja fisnike, që shet misra
  Kandidatja e pestë është zonja që shet misra në zonën e 21 Dhjetorit. Ajo i erdhi në ndihmë menjëherë vajzës, që e provokoi se nuk kishte para për urban. Edhe pse mezi pret që të nxjerrë disa të holla, ajo nuk u mendua dy herë për të ndihmuar, vajzën, që në fakt po priste për gjestin e mirë të zonjës fisnike.
  Vajza zemërgjerë
  Kandidatja e gjashtë është vajza, e cila, me anë të një provokimi pozitiv, arriti të nxirrte anën fisnike, të qytetarëve të thjeshtë në Shqipëri. Ajo shpërbleu me 50 mijë lekë gruan që shet misra, e cila nuk ngurroi ta ndihmonte ata me paratë e urbanit, që supozohej se nuk i kishte.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit