Burri me femër tjetër prej 15 vitesh, gruaja rendit 10 shenjat e tradhtisë së tij

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 08.11.2022, 01:29

Një grua, partneri i së cilës prej 15 vitesh kishte një lidhje tjetër, ka treguar 10 shenjat që ju tregojnë se partneri po ju tradhton.

Gruas iu desh të punësonte një hetues privat për të kapur mat burrin e saj që kishte një lidhje tjetër edhe pse ishte babai i fëmijëve të saj.

Ajo tha se punësimi i hetuesit ishte shpëtim për të pasi arriti të kuptonte tradhtinë e tij, ta dëbonte nga shtëpia dhe të çlirohej nga stresi në të cilin kishte qenë si rezultat i fshehtësisë dhe armiqësisë së partnerit të saj.

10 shenjat që tregojnë se partneri ju tradhton:

1. Fillon të shkojë shumë në palestër

2. Bën ndryshime te veshjet(blerje të reja)

3. Pamja e jashtme ndryshon

4. “Ngjitet” pas telefonit, qëndron vazhdimisht në WhatsApp, heq opsionin “last seen” dhe mban fjalëkalimin sekret.

5. Gërhitja ndalon papritur

6. Fillon të shkëputet nga aktivitetet e grupit tuaj të miqve, shmang miqtë e përbashkët dhe shton darkat/drekat e punës.

7. Nuk i përgjigjet telefonit kur është jashtë

8. Vjen në shtëpi me erë parfumi

9. Nuk do që ta prekësh, nuk të prek dhe shmang marrëdhëniet seksuale

10. Nuk tregon interes për jetën tënde dhe nuk ndan jetën e tij me ty.

Madje burri i gruas që ka bërë listën iu nënshtrua një operacioni në fyt për të ndaluar gërhitjen e tij pa u konsultuar ose pa i thënë gruas së tij, filloi të shkëputej nga grupet e miqësisë dhe të shmangte miqtë e përbashkët, ndërkohë që pati një rritje 'të madhe' të eventeve të lidhura me punën.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • I riu nga Tirana
  Është i riu, i cili bëri gjestin, që jo çdokush do e bënte. Pasi pa një qytetar, që hapi pusetën në mes të rrugës për të rënë makinat, i riu e ndoqi atë, derisa e kapi dhe e paralajmëroi që të shkonte të mbyllte pusetën, pasi do e denonconte në polici. Gjesti i këtij qytetari është për t'u duartrokitur, pasi shumë e shumë të tjerë nuk do e bënin.
  Vajza që gjeti Brajanin
  Kandidatja e dytë është vajza, e cila gjeti Brajanin e vogël, që ishte larguar nga shtëpia. I mituri ishte me autizëm dhe ajo u kujdes për të derisa të mbërrinin familjarët për ta marrë.
  Erion Veliaj
  I treti, është kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Kujtojmë se Veliaj dikur ka tregtuar fiq në trotuar. Gjithsesi, ai sot gëzon shumë pasuri dhe kjo nuk e ka penguar të jetë i thjeshtë duke shtyrë një person me aftësi ndryshe, në Maratonën e Tiranës. Qytetari i cili dërgoi foton në inbox raporton se përkundrejt dëshirës së Veliajt të jetë anonim, ai dhe 30 kameramanë të tjerë kanë shkrepur fshehurazi veprimin human.
  Aleks Visha
  I katërti, është personazhi i njohur, Aleks Visha, i cili organizoi sfidën në Tik Tok, me disa persona të tjerë për të ndihmuar Klevisin, 20-vjeçarin, i cili ndodhej në gjendje kritike për jetën. Për më pak se 33 orë, ai mblodhi 300 mijë euro, duke bërë kështu të mundur dërgimin e Klevisit në një nga spitalet më të mirë në Europë.
  Mjeku human
  Kandidati i pestë është mjeku nga Kosova, i cili në xhamin e makinës, kishte vendosur numrin e tij, që personat që nuk kanë mundësi ekonomike për t’u vizituar ta kontaktojnë dhe mund t’ua ofrojë shërbimin pa pagesë. Teksti i tabelës shkruan: “Nëse keni nevojë për mjek dhe nuk keni mundësi të paguani, atëherë më ndaloni”.
  Pasagjeri në urban
  I gjashti, është i riu që reagoi ndaj dhunimit së një gruaje nga një burrë në urbanin e Kombinatit. Sipas raportimeve nga vendngjarja ai mori në mbrojtje gruan, që u shty me forcë nga një qytetar.
  17-vjeçari nga Vlora
  Kandidati i shtatë është 17-vjeçari nga Vlora, që doli në mes të rrugës dhe ndaloi makinat për të shpëtuar zogun që po përpëlitej. Ai e mori zogun dhe e dërgoi në një qendër veterinare.
  Gjimnazisti jo-servil
  Kandidati i tetë, por jo për nga rëndësia, është gjimnazisti, i cili, ndryshe nga të rinjtë e tjerë, i përplasi Ramës disa të vërteta në sy. Ai nuk ndoqi shembullin e bashkëmoshatarëve të tjerë, që në takimet me kryeministrin u servilosen, por tha disa fakte, që u duartrokitën nga të gjithë.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit