39-vjeçari me gjatësi të organit mashkullor 26 centimetra: Dua ta shkurtoj! Femrat më duan veç për një natë

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 26.10.2022, 10:39

Një burrë me ”burrëri masive” ka rrëfyer se si kjo gjë i ka shkaktuar atij më shumë probleme sesa shumicës së njerëzve u shkon në mendje.

Matt foli për “problemin” e tij në dokumentarin My Massive C**k në Channel 4, ku tha se madhësia është diçka që nuk duhet të jetë e rëndësishme.

39-vjeçari i cili ka një penis me gjatësi 26 centimetra kur ai është plotësisht në ereksion, tha se nuk ka qenë në gjendje të mbajë një marrëdhënie konstante si pasojë e përmasave të tij të mëdha.

"Të jesh ‘i pajisur’ mirë tërheq vëmendje, por jo dashuri," shpjegoi ai.

Ai tha se shumica e femrave e duan atë për një argëtim për një natë për të parë se si është të bësh seks me një organ gjenital mashkullor kaq të madhe.

"Nëse marr vëmendje për shkak të madhësisë sime, përveç se nëse është nga personi i duhur, në përgjithësi nuk jam i interesuar," tha ai.

Kur bëhet fjalë për takime të shkurtra seksuale, ai thotë se është e vështirë të mbajë prezervativë rreth penisit të tij të madh, pasi ata shpesh janë shumë të vegjël për të.

Matt beson se problemet e tij janë bërë aq ‘të rënda’ sa do të ishte i lumtur të futej në operacion dhe të zgjidhte përmasa me madhësi mesatare.

“Gjithmonë kam pyetur veten nëse do të ishte një ide e mirë të bëja një reduktim”, tha ai.

Ai përfundimisht vendosi të mos bënte operacionin e zvogëlimit pasi ishte i shqetësuar se sa e rëndë do të ishte procedura, rapoeton LadBible.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • I riu nga Tirana
  Është i riu, i cili bëri gjestin, që jo çdokush do e bënte. Pasi pa një qytetar, që hapi pusetën në mes të rrugës për të rënë makinat, i riu e ndoqi atë, derisa e kapi dhe e paralajmëroi që të shkonte të mbyllte pusetën, pasi do e denonconte në polici. Gjesti i këtij qytetari është për t'u duartrokitur, pasi shumë e shumë të tjerë nuk do e bënin.
  Vajza që gjeti Brajanin
  Kandidatja e dytë është vajza, e cila gjeti Brajanin e vogël, që ishte larguar nga shtëpia. I mituri ishte me autizëm dhe ajo u kujdes për të derisa të mbërrinin familjarët për ta marrë.
  Erion Veliaj
  I treti, është kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Kujtojmë se Veliaj dikur ka tregtuar fiq në trotuar. Gjithsesi, ai sot gëzon shumë pasuri dhe kjo nuk e ka penguar të jetë i thjeshtë duke shtyrë një person me aftësi ndryshe, në Maratonën e Tiranës. Qytetari i cili dërgoi foton në inbox raporton se përkundrejt dëshirës së Veliajt të jetë anonim, ai dhe 30 kameramanë të tjerë kanë shkrepur fshehurazi veprimin human.
  Aleks Visha
  I katërti, është personazhi i njohur, Aleks Visha, i cili organizoi sfidën në Tik Tok, me disa persona të tjerë për të ndihmuar Klevisin, 20-vjeçarin, i cili ndodhej në gjendje kritike për jetën. Për më pak se 33 orë, ai mblodhi 300 mijë euro, duke bërë kështu të mundur dërgimin e Klevisit në një nga spitalet më të mirë në Europë.
  Mjeku human
  Kandidati i pestë është mjeku nga Kosova, i cili në xhamin e makinës, kishte vendosur numrin e tij, që personat që nuk kanë mundësi ekonomike për t’u vizituar ta kontaktojnë dhe mund t’ua ofrojë shërbimin pa pagesë. Teksti i tabelës shkruan: “Nëse keni nevojë për mjek dhe nuk keni mundësi të paguani, atëherë më ndaloni”.
  Pasagjeri në urban
  I gjashti, është i riu që reagoi ndaj dhunimit së një gruaje nga një burrë në urbanin e Kombinatit. Sipas raportimeve nga vendngjarja ai mori në mbrojtje gruan, që u shty me forcë nga një qytetar.
  17-vjeçari nga Vlora
  Kandidati i shtatë është 17-vjeçari nga Vlora, që doli në mes të rrugës dhe ndaloi makinat për të shpëtuar zogun që po përpëlitej. Ai e mori zogun dhe e dërgoi në një qendër veterinare.
  Gjimnazisti jo-servil
  Kandidati i tetë, por jo për nga rëndësia, është gjimnazisti, i cili, ndryshe nga të rinjtë e tjerë, i përplasi Ramës disa të vërteta në sy. Ai nuk ndoqi shembullin e bashkëmoshatarëve të tjerë, që në takimet me kryeministrin u servilosen, por tha disa fakte, që u duartrokitën nga të gjithë.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit