28-vjeçaren e kritikojnë se u martua me “gjyshin”: Është hamshor në shtrat!

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 17.10.2022, 11:57

Një 28-vjeçare i është kundër-përgjigjur njerëzve në internet që kritikojnë martesën e saj me diferencë të madhe moshe.

Leila Griffin nuk është e shqetësuar që burri i saj milioner Bruce është 25 vjet më i madh se ajo. 28-vjeçarja, nga Enfield në veri të Londrës, u takua me sipërmarrësin 53-vjeçar tetorin e kaluar pasi u njoh me të në internet.

Brenda një viti, ai bleu një shtëpi 1 Milion $ së bashku dhe u martua me të. Edhe pse njerëzit e ngatërrojnë Bruce-in për gjyshin e saj, Leila këmbëngul se i shoqi është 'një hamshor'.

"Ai është i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Nëse do të bënim seks dhe unë do t'i kisha sytë të lidhur, do thoja se ai është 21, jo 53”,-deklaroi ajo.

Ai i ka blerë asaj një Audi SQ8 me vlerë 83.000£, dhe ka në pronësi disa makina të shtrenjta, raporton Daily Star.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit