Ndahet papritur nga jeta kampionia 30-vjeçare e mundjes

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 08.10.2022, 10:37

Mundësja profesioniste Sara Lee ka vdekur papritur në moshën 30-vjeçare. Sara në vitin 2015 fitoi Tough Enough, një konkurs në të cilin garuesit konkurruan për një kontratë me WWE, organizatën profesionale të mundjes. 30-vjeçarja ishte e martuar me ish mundësin e WWE Cory James Weston, i njohur si Wesley Blake, dhe ata kishin tre fëmijë.

Rrethanat e vdekjes së saj ende nuk dihen ndërsa vlen të thuhet se ishte mamaja e saj ajo që njoftoi vdekjen e mundëses së njohur.

Me zemër të thyer njoftojmë se Sara tashmë është bashkuar me Jezusin, jemi të gjithë të shokuar dhe nuk mund të themi shumë për shkakun e ndarjes nga jeta. Kërkojmë që të respektohet fatkeqësia që po përjeton familja jonë. Lutemi për bashkëshortin dhe fëmijët e saj.

Një ditë para se të vdiste, Sara Lee kishte postuar në Instagram një foto ku festonte për rikthimin e saj në palestër pasi kishte qenë sëmurë për disa kohë.

Former WWE wrestler Sara Lee dies aged 30

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit