Dan Bilzerian: Bëj seks minimumi 14 herë në javë

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 04.10.2022, 07:28

Njerëzit janë të shokuar nga numri i herëve që Dan Bilzerian bën seks brenda një jave.

Një video e tij duke dhënë përgjigjen e shumë-pritur u bë virale në TikTok.

Ylli 40-vjeçar i mediave sociale organizoi një pyetje-përgjigje me fansat në Instagram, duke i lejuar njerëzit të shkruajnë pyetjet e tyre pikante në kutinë e mesazheve në mënyrë që ai t’u përgjigjet.

Natyrisht, një i ri donte të zbulonte se sa herë Bilzerian bën seks, një pyetje kjo që nuk është befasuese të mos i bëhet don zhuanit, duke pasur parasysh se sa e madhe është gama e femrave me të cilat ai shoqërohet.

“Nuk e di, do të thosha mesatarisht, të paktën dy herë në ditë. Minimumi 14 herë në javë.”-u shpreh ai.

"Ky është numri që unë ëndërroj në gjithë jetën time, e jo më për një javë,"-tha një komentues në formë shakaje.

Dikush tjetër komentoi: "Është shumë. Një herë në ditë është e mirë për mua."

Një i tretë shkroi: "Nuk ka mundësi djalë. Edhe unë jam 30 vjeç. 2 herë në ditë më nxjerrin nga ‘loja’ për 2 ditë."

Një tjetër përdorues, megjithatë, ka marrë më shumë pëlqime me komentin e tij: “Ndoshta po flet numrin e të shkuarit në tualet”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Qytetari nga Tirana
  Qytetari nga Tirana, i cili çdo ditë, shkonte në fshatrat e Tiranës dhe ushqente qentë e rrugës. Ai merrte bukë nga shtëpia dhe shkonte ua hidhte qenve, të cilët gëzonin duke tundur bishtin sapo e shihnin.
  Vajza nga Shkodra
  Vajza nga Shkodra, shitëse në një market, e cila u përball me dhunën e të moshuarit, i cili godiste pa pushim një qen, me një copë dru në dorë. Sapo pa që qeni po dhunohej, vajza ndërhyri dhe tërhoqi nga bluzja të moshuarin, që dukej që nuk do ndalej nga goditjet ndaj qenit.
  I moshuari invalid
  I moshuari invalid, i cili, rregullon rrugën e lagjes, pasi Bashkia e Tiranës i ka harruar qytetarët. Qytetari është 'hero' në komunitetin e tij. Kur askush nuk ndjen përgjegjësi, ai bën aq sa mundet vetë.
  I riu guximtar
  I riu, që pa u menduar dy herë, ndaloi makinën dhe i erdhi në ndihmë qytetarit që u aksidentua në mbikalimin e Selitës, në Tiranë, pak ditë më parë. Makina ishte pothuajse e përmbysur, kur i riu shqeu xhamin e përparmë dhe nxorri nga makina të aksidentuarin. Ai gjithashtu, qëndroi me të duke e mbështetur pas atij aksidenti të rëndë.
  Djali i pastrehë
  Djali i pastrehë në Lushnje, i cili duke mbledhur kanoçe dhe bidona në një nga koshat e plehrave, gjeti një këlysh dhe po e ushqente me atë pak bukë që kishte për vete. Pavarësisht varfërisë që ai përballej vetë, i riu lushnjar nuk e mendoi dy herë që t'i vinte në ndihmë qenushit. Madje ai e mori atë në shtëpi.
  Dy vajza zemërgjera
  Dy vajza, të cilat, panë në koshin e plehrave një burrë, që po ushqehej me ç’të gjente aty. Vajzave u erdhi keq për atë që panë dhe blenë ushqim për të.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit