“Uaaa, e mbyti fare…”/ Gruaja rreh burrin në mes të Sarandës

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 15.09.2022, 22:12

Sherret e mosmarrëveshjet me femrave e meshkujve janë rritur ndjeshëm së fundmi në Shqipëri.

Këtë e përforëcon edhe fakti i rritjes së madhe të rasteve të divorceve në vendin tonë. Shkaqet janë nga më të ndryshmet, që nga tradhëtitë, ekonomia apo deri tek dhuna.

Pikërisht një rast dhune raportohet nga qytetarët se ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë.

Nga video e mbërritur pranë redaksisë sonë duket se si një grua dhe një burrë konfliktohen dhe rrihen në mes të rrugës.

Nuk dihet ende arsyeja e sherrit apo nëse të dy kishin ndonjë lidhje me njëri-tjetrin, por nga video duket se si gruaja “e përballon mirë” burrin, madje edhe e vë përfund.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
HEROI I MUAJIT
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Leli Alushaj
  Leli Alushaj, kamarieri i një restoranti në Tiranë, i cili me ndërhyrjen e tij të shpejtë i shpëtoi jetën një turisteje spanjolle, teksa ajo po mbytej.
  Robert Neçaj
  Roja bregdetare, i cili shpëtoi nga mbytja në plazhin e Shëngjinit dy persona, motër e vëlla, teksa dhe vetë përfundoi në spital. Ai u dëmtua shumë gjatë aksionit të tij të shpëtimit, por sot, fatmirësisht gëzon shëndet të plotë.
  Andi
  Roje bregdetare në Sarandë, i cili shpëtoi nga mbytja, babë e bir. Pamjet se si ai nxirrte nga uji babë e bir u bën virale dhe u shpërndanë edhe në faqet e JOQ ALBANIA.
  Djali i mitur
  Djali i mitur, që shet lule pranë qendrës së Tiranës, për të siguruar libra dhe rroba për shkollë. Ai ulet në trotuar dhe u kërkon qytetarëve që të blejnë lulet e tij.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit