U zu me shefin, vajza nga Ksamili punonjëse në hotelin e tij ia shpërthen makinën në flakë

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 05.08.2022, 17:24

Një ngjarje me motive personale ende të pazbardhura ka ndodhur në Ksamil ditën e sotme. Mësohet se pas një sherri me pronarin e një hoteli ku punonte, një e re i ka vënë flakën makinës së tij të parkuar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli. Vajza me inicialet A.B, pas një konflikti për motive të dobëta i ka vënë flakën makinës tip “Seat” të shefit të saj me inicialet K.Xh me banim në Sarandë.

Vajza është arratisur pas ngjarjes dhe ndodhet në kërkim nga policia.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit