Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Podujevë, shkatërrohen dy vetura

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 05.08.2022, 15:01

Një aksident trafiku mes dy veturave sapo ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Në pamjet e publikuara nga IndeksOnline shihet se aty ka edhe ambulancë dhe se përveç dëmeve materiale raportohet edhe për të lënduar.

Në vendin e ngjarjes menjëherë ka dalë autoambulanca dhe policia rrugore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit