Flet për herë të parë Arjan Tase: Ngushëllime familjarëve, i kërkoj falje policisë!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05.08.2022, 14:15

Ka folur për herë të parë, polici Arjan Tase, i cili vrau në breg të detit vogëlushen Jonada, teksa po drejtonte skafin e tij.

Përpara gjykatës ai i ka kërkuar falje policisë së shtetit dhe i ka shprehur ngushëllime familjes.

Tase tha:

Ngushëllime familjarëve, falje policisë së shtetit, nuk e kundërshtoj vendimin e marrë sot.

Kujtojmë se ish-efektivi po akuzohet për vrasje të kryer me dashje në formë indirekte. Ai rrezikon deri në 20 vite burg.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit