Sela viziton Feta Alimin, njeriun që i shpëtoi jetën

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.08.2022, 23:31

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela ka vizituar Feta Alimin, njeriun që i shpëtoi jetën në ngjarjen e 27 prillit.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Feta Alimi.

“Ziadini me Fetain e vogël e Fetain e madh! Sot na vizitoj familjari jonë nga Livadhia e Strugës! Ishte kënaqësi e madhe kur të rrethoinë njerëzit e zemrës që moti kohë nuk e kisha mundësinë të jem afër njerëzve të zemrës. Vlenë thënia: Çfarë duan njerëzit e ligë nuk thotë Zoti. Faleminderit familja e Ziadinit që na respektuat konakun!!”, ka shkruar Alimi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit