Regjistrohet tërmet me magnitudë 3.1 në vendin tonë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.08.2022, 21:31

Një tërmet me magnitudë 3.1 është regjistruar sot në Maqedoni.

Epiqendra e tërmetit është 11 kilometra në veri të qytetit të Berovës, në një thellësi prej 1 kilometër.

Ndërsa në rajon sot ka pasur tërmete në Slloveni, Kroaci, Greqi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit