Shkup, tentuan të vjedhin në market, përleshen me Policinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.08.2022, 19:29

Sot rreth orës 16:00 në dalje të Shkupit, rrugës për në Tetovë ka ndodhur një përleshje me armë mes forcave të policisë dhe disa personave të panjohur.Burime të alsat, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një vjedhje të rëndë në një markert, gjatë të cilës, në arrati e sipër, dy persona kanë hapur zjarr edhe në ajër, duke qenë se kanë dashur të frenojnë policinë.

Personat Sh.Q. dhe J.L. janë kapur nga policia pasi ata braktisën makinën dhe u arratisën drejt fshatrave.

Të dy janë vënë në pranga.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit