Aksident trafiku në lagjen Gjorçe Petrov

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04.08.2022, 16:20

Para pak çastesh në rrugën Gjorçe Petrov ka ndodhur nje aksident trafiku.

Nuk raportohet për viktima eventuale por vetëm për dëme materiale. Sipas informatave të para që kanë arritur ne redaksinë e tv klan m thuhet se dy vetura janë përfshirë në aksident.

Policia menjherë ka dal në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit