Sherr pasanikësh në Mykonos/ Të rinjtë zihen për tavolinën: Unë harxhoj më shumë se ti

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 04.08.2022, 01:15

Ditët e fundit, një video në Mykonos ka bërë xhiron në internet dhe rrjete sociale. Në këtë video shfaqen dy djem të rinj të cilët zihen për një tavolinë në një lokal plazhi.

Në videon që qarkullon në Tik Tok, ata dëgjohen duke i thënë njëri-tjetrit se “unë shpenzoj më shumë se ti.

Që nga momenti i shpërndarjes kjo video numëron mbi 20800 pëlqime.

@theeuropeankid Rich kids in Mykonos 😳 #mykonos #nammos #arguing #richkids #papa #daddysmoney #europeans #summer #fyp #unreal #spoiled #viral #foryou ♬ original sound – European kid

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit