Plas sherri mes biznesmenëve të Durrësit/ Gruaja-burrit: Pse m’i merr ti pushuesit e Kosovës?!

Shkruar nga: A Gjoni | Publikuar më: 03.08.2022, 23:51

Konkurrenca mes biznesmenëve të shtëpive të pushimit është rritur këtë sezon për shkak të pakësimit të turistëve. Situata është kthyer në një togfjalësh KÇK dhe kjo demonstrohet më së miri në një video të fundit të mbërritur në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy pronarë shtëpish pushimi presin turistët që vijnë nga Kosova me autobusë për t’i akomoduar ata në shtëpitë e tyre. Mes një burri dhe një gruaje ka ptur mosmarrëveshje dhe kanë nisur të kpnfliktohen verbalisht dhe fizikisht, se kush po ia vidhte turistët kujt…

Për të parë videon klikoni këtu.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit