Tragjike në Mitrovicë: Vdes në aksident fëmija 5 vjeç

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 03.08.2022, 21:04

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Mitrovicë. Nga një aksident tragjik ka humbur jetën një 5-vjeçar.

Lajmin e ka konfirmuar për zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti.

Aksident trafiku me fatalitet Rreth orës 19:00 është raportuar se në rrugën ” Shaban Polluzha” Në Mitrovicë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, një veturë dhe një biciklist . Si pasojë e aksidentit dhe lëndimeve të pësuara ka humbur jetën viktima-biciklisti i moshes pesë (5) vjeçare”, tha Zahiti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit