Digjet shtëpia në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.08.2022, 19:13

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri para pak minutash në fshatin Bardhosh të Prishtinës.

Lexuesit e Joq kanë dërguar video nga vendi i ngjarjes ku shihet flakë dhe tym i madh duke dalë nga kulmi i shtëpisë.

Ende nuk dihen shkaqet dhe pasojat e zjarrit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit