Ushtari i UÇK-së kërcente me këngën e Michael Jackson më 1999

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.08.2022, 08:42

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet një ish-ushtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës teksa kërcente me tingujt e këngës së njohur të Michael Jackson “Another one bites the dust”.

Më poshtë keni videon që është incizuar në vitin 1999, në kohën kur UÇK po bënte luftë të ashpër ndaj pushtuesve serbë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit