Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, vetura futet nën xhip

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 01.08.2022, 15:07

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në Fushë Kosovë, ku shihet se si një veturë më e ulët është futur nën xhip.

Nga ky aksident nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Megjithatë Policia vazhdimisht apelon për kujdes të shtuar në trafik.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit