White Party dhe festa e Hënës së Plotë do të ndodhin kaq pranë nesh

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 28.07.2022, 11:09

I vendosur në një parajsë ekskluzive të jahteve në gjirin e Bokës, Nikki Beach Montenegro është një hotel butik me 50 dhoma me pamje nga deti dhe mali që përmban restorantin dhe klubin e plazhit të Nikki Beach me një kapacitet prej 300 personash.

Ngjarjet ikonike të markës White Party (e premte 29 korrik) dhe festa e Hënës së plotë (12 gusht) janë festa që nuk dëshironi t'i humbisni! Nisni një arratisje të bukur për ëndërrimtarët që kërkojnë të krijojnë kujtime ndërsa shijojnë muzikën legjendare të Nikki Beach, argëtimin e klasit të parë dhe kuzhinën e frymëzuar globalisht.

Në Nikki Beach Montenegro do të mund të gjeni Nikki Spa, palestër, katër pishina të dedikuara në natyrë për mysafirët që qëndrojnë në hotel. Zona e plazhit është e disponueshme për mysafirët e hotelit dhe ka dy bankina që ofrojnë akses të drejtpërdrejtë në ujë, gjë që mundëson që lokacioni të kujdeset për komunitetin e jahteve.

Nikki Beach është koncepti i parë dhe origjinal i klubit luksoz të plazhit që u prezantua për herë të parë në Miami në 1998 nga sipërmarrësi Jack Penrod. Sot, ndërsa Nikki Beach shënon mbi 20 vjet në biznes, marka është rritur në një kompani mikpritjeje globale dhe shumëplanëshe me 11 klube plazhi, 5 hotele dhe resorte

Nikki Beach krijon magjinë e tij të njohur duke kombinuar 6 elementët kryesorë të markës në një: muzikë, ngrënie, argëtim, modë, film dhe art.

Përfitoni 15% zbritje nëse përmendni kodin sekret të rezervimit nikkibeach_whiteparty sapo të telefononi +382 69 10 10 14 ose shkruani në [email protected] për të rezervuar qëndrimin tuaj të përsosur!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit