Tiranë/ Ankohet nëna e 10 vjeçarit: “Përballë kanë ardhur ca vajza me qira, rrinë zhveshur me perde hapur”

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 27.07.2022, 21:25

Një denoncim jo i zakonshëm ka mbërritur mbrëmjen e sotme pranë redaksisë sonë. Një nënë tepër e shqetësuar me banim në Tiranë shprehet se e ka gjetur belaja me djalin e saj të vogël 10-vjeçar si dhe me disa vajza të reja që kanë ardhur me qira në pallatin përballë pak kohë më parë. Nëna shprehet se u shokua kur djali i saj i mitur i tregoi një video që kishte bërë. Vajzat qëndronin të zhveshura në shtëpi me drita ndezur dhe me perde hapur.

Në vijim mesazhi i zonjës:

Pershendetje JOQ. Duke ju uruar nje mbremje te kendshme, kisha nje pyetje per te gjithe qytetaret shqiptare kudo qe ndodhen: Cfare mendimi keni per kete vidio... Teper e shqetesuar se si qendrojne vajzat sot neper shtepi. Nuk guxojme te hapim dritaret, kemi dhe femije . Kete vidio ma ka bere djali 10 vjeç ‍♀️ Disa vajza kane mare me qira nje hyrje ketu te Mine Peza ne Tirane. Gjithe kohes nuk guxojme te hapim perdet nga femijet. Uroj dhe shpresoj shume qe ta shperndani, dua te ndergjegjsohen te gjithe. Vajzat rrine zhveshur me perde te hapur. Jam totalisht e shokuar, sinqerisht, por qe tme bente djali nje vidio nuk e pritsha kurre... Nese vendosni ta publikoni do isha teper mirenjohese, nje ndergjegjsim, nuk eshte kulture kjo. Flm.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit