Gjendet i vdekur një 19-vjeçar në Rahovec

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.06.2022, 15:32

Një 19-vjeçar është gjetur pa shenja jete në një fshat të Komunës të Rahovecit.

Rastin e ka konfirmuar edhe policia e rajonit të Gjakovës.

“Dyshohet për vetëvrasje, me urdhër të prokurorit rasti po trajtohet si ‘Hetim i vdekjes’”, kanë thënë nga policia.

Trupi i 19-vjeçarit sipas raportimeve dyshohet se është gjetur në fshatin Pataqan i Poshtëm.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit