I moshuari rrahet keq me grushte tek xhamia në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.06.2022, 20:13

Një person i shtyrë në moshë është rrahur keq me një tjetër te Xhamia e Llapit në Prishtinë.

Sipas pamjeve të publikuara shihen se veturat e tyre janë të ndalura në mes të rrugës aty ku fillon edhe përleshja.

Gjithashtu gjatë përleshjes përveç grushtit u pa të jetë përdorur edhe një mjet tjetër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit