Nxënësit padisin mësuesen: Ajo puthi shokun tonë dhe i futi duart në klub

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 22.06.2022, 02:02

Një mësuese skoceze është akuzuar për ngacmimin dhe puthjen e një nxënësi në një klub nate. Kanë qenë nxënësit e tjerë ata që kanë raportuar se mësuedja Ashley McConnell ka ngacmuar e puthur nxënësin e saj. Sipas tyre mësuesja e fizikës dyshohet se ka kërcyer në një mënyrë seksuale me një nxënës të klasës në klubin e natës lokale Skinandi në vitin 2018. Ajo është akuzuar gjithashtu se gjatë natës në fjalë e ka puthur 17-vjeçarin, i ka prekur të pasmet dhe është kapur për dore me të.

McConnell, e cila ishte 30 vjeç në atë kohë dhe e martuar pranon se është mbajtur për dore me adoleshentin, por mohon ta ketë puthë atë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit