Anulohen dy fluturime nga Prishtina

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.06.2022, 18:36

Një fluturim i linjës Prishtinë- Basel i paraparë për orën 18:40 është anuluar.

Në disa fotografi të publikuara nga “indeksonline” shihen dhjetëra udhëtarë teksa presin në Aeroportin “Adem Jashari” e të cilët planifikon të udhëtonin sonte për Basel.

Sipas të dhënave të faqen zyrtare të Aeroportit të Prishtinës merret vesh se ky fluturim është anuluar.

Gjithashtu, për sot është anuluar edhe një fluturim për në Bruksel, i paraparë në orën 22:10.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit