Digjet banesa në Gjakovë, humb jetën fëmija i palëvizshëm

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.06.2022, 09:09

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur mbrëmë ku një banesë është përfshirë nga zjarri në Rrugën “Vashingtoni” , në Gjakovë,sipas gazetess injalit zjarrfikësit kanë arritur t’i shpëtojnë dy persona, por fatkeqësisht jo edhe fëmijën, i cili ishte i palëvizshëm.

Ende nuk dihet motivi i këtij zjarri i cili i mori jetën një personi.

Nga ky zjarr masiv kanë dalë edhe pamjet e para:

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit