Ndërroi jetë drejtori i Hekurudhave të Maqedonisë dhe sekretari i Alternativës, Mukebir Palloshi

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.06.2022, 11:11

Në orët e mëngjesit të sotëm ka ndërruar jetë Mukebir Palloshi, drejtori i Hekurudhave – Transporti të Maqedonisë së Veriut dhe njëherit sekretar i sekretariatit të departamenteve të Alternativës.

Lajmi është komunikuar përmes rrjeteve sociale nga të afërm dhe miq të tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit