Rrahje brutale mes nxënësve në Gjilan (Video)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 17.06.2022, 18:53

Një rrahje brutale mes disa të personave ka ndodhur sot afër shkollave të mesme në Gjilan.

Nga kjo rrahje ka mbetur i lënduar një person i cili ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa të përfshirë kanë qenë 6 persona.

Lajmin është konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. “Ju njoftoj se Sot me datë 17.06.2022 policia e Kosovës kanë pranuar një informate për një rrahje këtu në Gjilan. Të për fshirë në rrahje janë 6 persona njëri nder ta ka pranuar tretman mjeksor, policia e Kosovës nga stacioni ipolicor në Gjilan fillimisht i ka arrestuar personat e involvuar në këtë rast , dhe të njejtit janë intevistuar në bazë të procedurav ligjore. Për rastin është njoftuar prokurori i shtetit”, tha Hashani.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit