Shkon me fëmijët në Llogara, “shqyen” sytë kur sheh vajzën me të pasme “jashtë” në mes të lëndinës

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 16.06.2022, 19:36

Një familje nga Vlora ishte ditën e sotme në Llogara për të kaluar pak orë të qeta pushimi dhe relaksi në hapësirat e gjëlbërta dhe të freskëta që ofron kjo zonë.

Mirëpo në lëndinën ku u ulën dhe ku po luanin fëmijët e tyre ndodhi një episod që i la pa fjalë.

Pak më tej një vajzë ishtë shtrirë e kthyer në krah mbi bar, duke dhënë një “spektakël” të papërshtatshëm për fëmijët dhe familjarët e tjerë që kishin ardhur për t’u freskuar nga vapa e madhe.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit