Sulmuesit e Ziadin Selës duke konsumuar heroinë në burg (Video)

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 16.06.2022, 12:52

Goran Angellov dhe Igor Jug, të dënuar me burg për sulmin në Kuvend, respektivisht për sulmin brutal ndaj deputetit Ziadin Sela, janë filmuar duke konsumuar heroinë në burg dhe videoja e tyre është publikuar në rrjetet sociale,raporton zhurnal.

Përmes profilit TitoMKD, të dy shihen duke përgatitur dhe konsumuar heroinë në një folje.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit