Broja ngre peshë stadiumin, i jep avantazhin Shqipërisë në fundin e pjesës së parë

Shkruar nga: Enea Prenjasi | Publikuar më: 10.06.2022, 21:45

Po luhet aktualisht ndeshja Shqipëri-Izrael në "Air Albania", sfidë e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Minuta e 45’

Penallti për Shqipërinë. Pas një kundërsulmi është Abrashi ai i cili gjen Balliun dhe ky i fundit rrëzohet në zonë nga mbrojtja kundërshtare. Shenon BROJA.

LIVE SHQIPËRI-IZRAEL 1-0 Broja 45+' (penallti)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit