U kapën “mat” së bashku në Genova, Bora Zemani e pranon ribashkimin me Donald Veshajn

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 30.05.2022, 18:38

Para disa ditësh, qarkulluan disa lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin ribashkuar. Më pas dyshja e showbizzit u kapën mat duke bërë shopping teksa ndodheshin në Genova të Italisë.

Pasi u kapën mat, Bora Zemani pranon ribashkimin me Donaldin

Pas fotove, Bora Zemani ka reaguar menjëherë me një selfie ku shfaqej në Itali, e cila është marrë si konfirmim i lajmeve të ribashkimit. Ndërkohë, Donaldi nuk ka reaguar ende pas fotove.

Pasi u kapën mat, Bora Zemani pranon ribashkimin me Donaldin

Pasi u kapën mat, Bora Zemani pranon ribashkimin me Donaldin

Pasi u kapën mat, Bora Zemani pranon ribashkimin me Donaldin

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit